Skládací koloběžka Authentic NoRules 205 bílo-fialová

2 390 

Kvalitní Skládací koloběžka Authentic NoRules 205 bílo-fialová za super cenu. Skvělý výrobek od renomovaného výrobce Authentic. . . Navíc dárek zdarma: Sleva 5% na další nákup ZDARMA.

Detail produktu

Katalogové číslo: AU142 Kategorie: Štítek:

Popis

Skládací koloběžka Authentic NoRules 205 od německého výrobce Authentic je vyrobena z odolného a zároveň lehkého hliníku. Svou velikostí je vhodná jak pro juniory, tak pro dospělé. Disponuje intuitivním skládacím mechanismem, který umožňuje koloběžku během okamžiku minimalizovat na velikost, ve které je vhodná i na pohodlný přenos v ruce. Koloběžku lze díky přibalenému popruhu přenášet i přes rameno.

Kvalitní rychlostní ložiska ABEC 7, nastavitelná výška řídítek a kolečka vhodná pro jízdu po asfaltu zajišťují příjemné a svižné jízdní vlastnosti a vysoký stupeň komfortu. Z hlediska bezpečnosti je koloběžka Authentic NoRules 205 vybavena robustní nášlapnou brzdou, blatníky chránícími proti odlétávajícím kamínkům a v neposlední řadě reflexními prvky, které zvýší viditelnost koloběžky za zhoršených světelných podmínek. Praktickým vybavením je stojánek, díky kterému nemusíte koloběžku odkládat na zem, když zrovna nejezdíte.

Technický popis:

hliníkový rám
snadné skládání
extra silná nášlapná brzda
reflexní prvky
přední a zadní blatník
stojánek
zesílená vnější konstrukce nášlapné plochy
popruh pro snadnější přenášení
nastavitelná výška řidítek: 77-102 cm
rozměr nášlapné plochy: 57,5×15 cm (vhodné pro velikost chodidla až do 46)
ložiska: ABEC 7
průměr koleček: 205 mm
materiál koleček: PU
tvrdost koleček: 82A
nosnost: 100 kg (minimální doporučená hmotnost: 35 kg)
rozměry koloběžky: 102 x 34,5 x 93,5 cm
rozměry složené koloběžky: 82 x 15 x 34 cm
hmotnost: 4,65 kg

Krátký popis

Dlouhý popis