Pánské cyklo kalhoty Newline Bike 8 Panels Bib Shorts s vycpávkou a šlemi M

1 090 

Kvalitní Pánské cyklo kalhoty Newline Bike 8 Panels Bib Shorts s vycpávkou a šlemi M za super cenu. Skvělý výrobek od renomovaného výrobce Newline. Velikost M. . Navíc dárek zdarma: Sleva 5% na další nákup ZDARMA.

Katalogové číslo: 21716-M Kategorie: , Štítek:

Popis

Pánské cyklistické kalhoty Newline Bike 8 Panels Bib Shorts s vycpávkou a šlemi jsou 8 panelové cyklo šortky vyrobené z děrovaného materiálu pro lepší ventilaci a lepší držení těla. Kompresní a pružný materiál zajišťuje maximální pohodlí během nošení. Pánské cyklistické kalhoty Newline s vycpávkou a šlemi mají výborné termoregulační a větrací vlastnosti, které pomáhají uchovat pokožku v suchu i při časově náročných sportovních aktivitách jako je právě cyklistika. Díky těmto výborným vlastnostem máte stále příjemný pocit svěžesti. Antibakteriální vycpávka v rozkroku dokáže absorbovat vlhkost a efektivně tlumit nárazy. Pánské cyklistické kalhoty Newline s vycpávkou a šlemi  je možné využít při cyklistice, inline i ostatní sporty.
Historie dánské sportovní značky Newline se začala psát přímo v terénu – mezi nebem a zemí. V roce 1981 totiž jeden vášnivý dánský parašutista začal během seskoku přemýšlet, proč je jeho oblečení vždy mokré, zatímco padák suchý. Jeho zvídavost nakonec vyústila v to, že z materiálu padáku vyrobil jednu z prvních funkčních souprav. Využil k tomu své vědomosti ze speciálních armádních sil a také dlouhodobé zkušenosti z aktivního běhání. Sportovní oblečení značky Newline poté začalo dobývat svět.
Technický popis: 

kvalitní pánské cyklo kalhoty značky Newline
antibakteriální vycpávka v rozkroku (absorbuje vlhkost a tlumí nárazy)
děrovaný materiál pro lepší ventilaci
kompresní a pružný materiál
termoregulační a větrací vlastnosti 
anatomicky přesné přizpůsobení tvaru těla
materiál: 82% Polyamid, 18% Elastan / 84% Polyester, 16% Elastane
barva: černá
určené pro cyklisty, inline i jiné sporty

Krátký popis

Dlouhý popis