Koloběžka WORKER Racer Urban Boy se svítícími kolečky

890 

Kvalitní Koloběžka WORKER Racer Urban Boy se svítícími kolečky za super cenu. Skvělý výrobek od renomovaného výrobce WORKER. . . Navíc dárek zdarma: Vak na záda inSPORTline Sportsy ZDARMA.

Katalogové číslo: 13910 Kategorie: Štítek:

Popis

Koloběžka WORKER Racer Urban Boy se svítícími kolečky je kvalitní koloběžka vyrobená ze slitiny hliníku. Koloběžku lze snadno složit a díky jednoduchému sklápěcímu mechanismu se zajištěním je posléze lehce přenosná a zabírá minimum místa. Navíc disponuje svítícími kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Pod deskou koloběžky se tak rozzáří hra barevných světel.

Ochranné prvky jako jsou pěnové rukojeti na řidítkách, prostorná nášlapná deska s protiskluzovým povrchem nebo zadní brzda zaručují vysoký stupeň bezpečnosti. Perfektní jízdní vlastnosti mají na starost 125 mm kolečka z polyuretanu a kvalitní ložiska ABEC 5. Koloběžka WORKER Racer Urban Boy Vašeho malého rošťáka určitě potěší, protože svítící kolečka a design koloběžky jsou prostě “top”. Je vhodná pro děti od 3 let.

Technický popis:

rám z 80% hliníkové slitiny
snadné skládání včetně madel řídítek
měkké pěnové rukojeti
zadní nášlapná brzda
protiskluzový grip
nastavitelná výška řidítek: 72-82 cm
šířka řídítek: 26 cm
užitný rozměr nášlapné plochy: 31 x 9,5 cm
celkový rozměr nášlapné plochy: 37,5 x 9,5 cm
výška nášlapu: 8 cm
ložiska: ABEC 5
průměr koleček: 125 mm
materiál koleček: PU, s LED diodami (červená, zelená, modrá barva), transparentní
tvrdost koleček: 82A
nosnost: 50 kg
rozměry koloběžky: 67 x 26 x 72 cm
rozměry složené koloběžky: 61 x 12 x 22 cm
hmotnost: 2,2 kg
vhodná pro děti od 3 let

Krátký popis

Dlouhý popis